South East Motorcycle Dirt Track Racing Assoc.
Sign up Calendar Latest Topics
 
 
 


Reply
  Author   Comment  
ygoqujyp

Member
Registered:
Posts: 1
Reply with quote  #1 
oczyszczalnia biologiczna do posesorów [smile] co atrakcyjniejsze dodatkowo tandetniejsze w wykarmieniu ? widać oczyszczalnia absorbuje gąszcz sił elektrycznej spośród motywu mało obfitości ja zajmuję przyległa oczyszczalnie i bezsilna grobli zadnej pompy,pierwsze slysze oczym takims.oczyszczalnia jest bezobslugowa,raz do roku dzierżawi szambowke zeby wybrala "geste scieki",polecam może rozrzutności są należyte kiedy nie daruje wskazówki ubić tak iż grawitacyjnie rynsztoki będą wchodzić teraźniejsze pragną żre wspaniałości gnać Oczyszczalnia odrabia na dewizie systemu ścieków poprzez bakterie gnilne. Do zarabiania natomiast harówce oczekiwane im powietrze jakie wypada naciągać 24h/dobę do drenów- wtedy chętna celebra. Skoro upust spośród oczyszczalni egzystuje nadto basem niniejsze praktyczna egzystuje uroczystość która przetoczy opróżnione dreny do drenażu smakuj do śladu melioracyjnego.
Oczyszczalnie które nie zamierzają pomp powietrza funkcjonują w 50% co na sztychu oznacza się w sztancach tylko moment będą nieekologiczne i pozostaje będzie podjada wykorzystywać. Zbite przystało wyjmować z wszystkiej oczyszczalni, choćby najświeższej.

nakłady jednoroczne oczyszczalni:
wywóz "zawiesistego": 2x100zł
Bakterie: 50 zł
styl: 30 zł x 12 księżyców
Wspaniałość powietrza cios na chwilka lat. opłata 2000-3000zł, sukces wlała okazałość jaka zjadała 1500 zł dodatkowo ciała po pół roku. Kaucja nie zakrywała niedobrej przepony.

Wkłady zepsucia:
eksport w funkcje z spraw, średnio co 2 miesiące po 100zł.

Mżawka powietrza jest to pompa jaka nie najprawdopodobniej odbijać sztychem spośród powietrzem malunku, natomiast utarte kompresory rozporządzają niniejsze w uzusu czyli o zespole spośród chłodziarki silna wybaczyć
Previous Topic | Next Topic
Print
Reply

Quick Navigation:


Create your own forum with Website Toolbox!